TOP 5 mobilních aplikací, které vás posunou do světa úspěšných

Chcete být lepším člověkem, ale nevíte, kde začít? Chcete místo prokrastinace na sociálních sítích dělat něco pro sebe? Víme, jak na to! Našli jsme pro vás 5 mobilních aplikací, které vám pomůžou v osobním rozvoji.

Mobily už dávno nemáme jen na volání nebo hraní hada. Mobil se stal součástí našeho života. Používáme ho při práci, relaxujeme s ním, komunikujeme díky němu s blízkými. A může nám toho dát ještě víc. Co kdybyste se chtěli naučit třeba Norsky? Se smartphonem už s sebou nemusíte všude tahat učebnici. Učit se základy nového jazyka můžete jednoduše v tramvaji. Navíc mnohem zábavněji!

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi využil Duolinguo

Co kdybyste se třeba chtěli naučit Norsky? Základy nového jazyka můžete s aplikací Duolinguo získávat klidně cestou do práce. Najdete v ní 23 různých světových jazyků. Vybrané z nich se pak začnete učit od úplných základů a přes složitější výrazy vás aplikace dovede až k těm opravdu záludným. Když navíc splníte denní výzvu, aplikace vás odmění.

Simplemind+ se vám dostane do hlavy a udělá v ní pořádek

Jedním z nejlepších způsobů, jak si zapamatovat důležité informace pomocí asociací jsou myšlenkové mapy. Simplemind+ vám nabídne jednoduchou tvorbu komplexních myšlenkových map, ve kterých se nikdy neztratíte. Ať už jde o zápis z pracovní porady, plánování dovolené nebo náčrt vaší vize. S touto aplikací na nic nezapomenete a ve svých plánech a povinnostech budete mít konečně jasno.

Chcete skončit s prokrastinací? Do It Now!

Milujete hry a zároveň máte tak trochu problém s plněním úkolů? Tak je pro vás tato aplikace jak dělaná. V Do It Now začínáte jako obyčejné pěšák, který splněním úkolů sbírá zkušenostní body. V aplikaci si můžete určit malé cíle na každý den, stejně tak je možné stanovit si dlouhodobý cíl, který vám vyskočí každý den. Samozřejmě lze u úkolů nastavit priorit a obtížnost, podle kterých pak získáváte potřebné body.

Memorando: Bavte se a procvičujte u toho paměť

Mobilními hrami nemusíte jen zahánět nudu. S aplikací Memorando uděláte také něco pro sebe. Po instalaci vyplníte, s čím máte problémy (může to být například soustředěnost). Na základě toho vám hra připraví nejvhodnější kombinaci hádanek. Za jejich správné plnění dostáváte body, které vás motivují pokračovat v hraní a tím se dál zlepšovat. Hrát můžete na svém iPhonu, nebo na mobilu s androidem.

Zpomalte, odpočinek je důležitý

Od učení, rozvíjení dovedností a práce si musíte umět odpočinout Aplikace Calm vás provede základy meditace. Programy s řízenou meditací vás dokonale uklidní. Zlepší vám způsob dýchání nebo pomohou s problémy při usínání. Vybrat si můžete i různou délku denních programů. Meditaci navíc podpoří uklidňující hudba a zvuky přírody.

Zlepšujte se, odpočívejte, bavte se. A pokud se zatoužíte zlepšit v dalších oblastech vašeho života, stačí si vybrat jakoukoli další aplikaci pro osobní rozvoj. V App Store pro iPhony i Google Play je najdete pod hesly „osobní rozvoj“ nebo „plánování“.

Zdroj: PR článek

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz