Ušetřete na kancelářském nábytku a investujte do vašeho nápadu

 Ušetřete na kancelářském nábytku a investujte do vašeho nápadu

Kvalitní kancelářský nábytek za velmi příznivé ceny najdete v nabídce společnosti Officeoutlet, která se zabývá bazarovým prodejem kancelářského vybavení. Služby této společnosti využívají i renomované nadnárodní společnosti, vhodné „kousky“ si tady určitě najdete i vy.
Je přitom jedno, jestli zařizujete malou kancelář, v níž budete sedět pouze vy, nebo potřebujete nábytek pro prostory obsazené týmem lidí. Officeoutlet je připraven vybavit rychle malé i velké prostory, pokud si navíc nejste jisti tím, jak vhodně rozmístit jednotlivé kusy nábytku, můžete využít služby „návrh kanceláří“, v rámci kterého máte možnost získat 2D a 3D návrh dispozic s tím, že pracovníci Officeoutlet Vám následně pomohou s výběrem konkrétních kusů nábytků, samozřejmě s ohledem na Vaše nároky na cenu a funkčnost.

Co vše najdete v nabídce Officeoutlet
Výše bylo zmíněno, že Officeoutlet je prodejcem bazarového kancelářského nábytku, to však neznamená, že nabízí pouze kancelářské stoly či židle, ve skutečnosti je toho mnohem více, konkrétně:
– vybavení recepcí
– paravány a zástěny
– vybavení pro relax room
– kuchyňský nábytek
– úložné systémy
– kancelářské a konferenční stoly
kancelářská křesla a židle
– manažerský nábytek
– školní nábytek
– Použitý nerovná se „méněcenný“.

V nabídce Officeoutlet je i zboží, které vykazuje nepatrné známky užívání (i takový nábytek přitom získáte výrazně levněji, než kolik stojí dané zboží coby „nové“). Jistě, s rostoucí mírou opotřebení klesá cena. Je tedy jen na vás, kolik jste ochotni a schopni do vybavení kanceláře investovat. Lidé s omezenými rozpočty jistě ocení možnost koupě středně opotřebeného nábytku (který však může sloužit ještě několik let), pokud na peníze příliš nehledíte, jsou Vám k dispozici „zánovní“ kousky.

Investujte do nápadu, ne nábytku
Rozjezd podnikání je finančně náročný a jistě přijde vhod možnost koupě potřebného kancelářského nábytku za „akční“ ceny. Ušetřené peníze pak můžete využít jako finanční rezervu či je rovnou investovat do rozvoje Vašeho nápadu. Obě řešení jsou jistě vhodnější, než při rozjezdu podnikání nakoupit drahý kancelářský nábytek a tím si působit zbytečné komplikace s cash flow.

Zdroj: PR článek

Image courtesy of steafpong at FreeDigitalPhotos.net

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz