Už jen pár dnů na registraci v soutěži Young Drummers na festivalu Golden Drum

Termín pro odevzdání přihlášek do soutěže Young Drummers pro nejlepší a nejvíce kreativní plakát se blíží. Soutěž Young Drummers je určena pro všechny umělce pod 30 let.

V letošním roce mají umělci za úkol vytvořit plakát, který bude propagovat slovinské město Piran, založený na sloganu „Piran – město Tartiniho“. Hlavním účelem tvorby plakátu je propagace a prezentace města Piran, jakožto jednoho z nejautentičtějších středomořských měst s daleko bohatší nabídkou neomezující se jen na turistické atrakce; město plné nezapomenutelných zážitků a kulturních akcí včetně těch, které jsou spojeny s Giuseppem Tartinim – renomovaným umělcem, slavným houslovým virtuózem a skladatelem, pocházejícím z města Piran.

Soutěžní návrh musí obsahovat téma a slogan, které mohou být použity ve všech komunikačních kanálech (digitální média, letáky, reklama, atd.) se zaměřením na různá publika: slovinské návštěvníky, místní obyvatele, zahraniční turisty a mezinárodní média. Termín podání je je 21. září 2018.

Autor nejlepšího plakátu obdrží od města Piran peněžní odměnu ve výši 3.000 EUR a vstupenku na Golden Drum festival 2019. Ocenění bude uděleno během slavnostního ceremoniálu festivalu Golden Drum 19. října 2018. Všechny plakáty budou vystaveny ve dnech 17. až 19. října 2018 během 25. ročníku festivalu Golden Drum, jehož exkluzivním PR partnerem je již potřetí za sebou globální síť komunikačních agentur MSL.

1. Vítěz obdrží úžasné ocenění
2. Nejlepší práce budou představeny na festivalu Golden Drum
3. Soutěž Young Drummers je odrazovým můstkem v kariéře
4. Autoři tří nejlepších soutěžních návrhů obdrží kompletní registraci pro Golden Drum 2019

Letošní ročník festivalu Golden Drum se uskuteční ve dnech 17. až 19. října 2018 ve městě Portorož ve Slovinsku. Festival inspiruje přední světové tvůrce a svým účastníkům nabízí zcela nový pohled na aktuální globální témata očima umělce. Díky vstupům mimořádných osobností nejen z tvůrčích odvětví a marketingové komunikace, ale i z mnoha dalších oblastí a specializovaných oborů (umění, hudba a jiné), se stává skvělou příležitostí, jak načerpat novou a svěží inspiraci.

Více informací o soutěži najdete na webu GoldenDrum.

Zdroj: TZ GoldenDrum

FOTO: Ziga Intihar

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz