Woodu: Originální erotické pomůcky vyráběné s láskou

Vítek Maca stál u zrodu zajímavého projektu, dřevěných erotických pomůcek, s názvem Woodu. O tom, kde má podnikání začátek a co plánují, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

O čem Váš projekt je?
Vyrábíme dřevěné erotické pomůcky. Námi použité dřevo pochází výhradně z českých lesů a zahrad, kde jej pečlivě vybíráme a následně s láskou opracováváme. Jedinečnost barev a kreseb dřeva pak v kombinaci s poctivou ruční prací zaručuje, že každý kus je originál. Veškeré výrobky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a tedy stoprocentně použitelné.

Kdo všechno patří do Vašeho týmu?
Jádro týmu tvoří Lukáš, Ondra a já. Takže jsme tři kluci. Samozřejmě s projektem nám všemožně pomáhají lidé v našem okolí, kamarádi a především přítelkyně/manželky. Bez těch by to opravdu nešlo.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Nápad jako takový už má delší historii. Lukáš s Ondrou s výrobou dřevěných pomůcek začínali už na střední. V podstatě jako recesistický dárek spolužačkám. Já stejnou tematiku zpracovával v rámci semestrálního projektu na virtuální firmu. No a když se mi Lukáš zhruba před rokem u piva zmínil, že někomu vyrábí jako svatební dar dřevěný robertek, slovo dalo slovo a šli jsme do toho.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Nejtěžší bylo asi rozumné realistické plánování. Velmi často jsme se během diskuzí dostali k věcem, které i při plné snaze nemáme šanci stihnout ani v následujících 2 – 3 letech. Takže jsme se dostávali do daleké budoucnosti značky a rychle odbíhali od aktuálních témat a věcí, které musíme vyřešit co nejdříve.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Pokud to pro vás neznamená půjčit si 10 miliónů a dát výpověď, tak prostě začít. Myslím, že spousta projektů se dá rozjet i v menším měřítku a sami uvidíte, jestli to má smysl a hlavně jestli vás to baví i po půl roce… Takže asi prostě začít. A potom hlavně nedomýšlet projekt na 10 let dopředu, ale udělat si seznam nejdůležitějších věcí pro alespoň základní verzi, kterou budete schopni nabídnout a tomu věnovat vše. Zamýšlených projektů, které si v nějaké fázi plánování sami shodíte, je plno. Trh vám nejlépe řekne, co a jak je správně.

Na čem pracujete teď?
Nyní finišujeme přípravu elektrických vibrujících modelů.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz