Zdenčin pokec aneb na slovíčko s úspěšnými lidmi

 Zdenčin pokec aneb na slovíčko s úspěšnými lidmi

Chcete si dát kafe s Ivou Pekárkovou, zaběhat si s Magdalénou Happyfeet Zemanovou nebo dlouhou cestu do práce strávit s Matoušem Vinšem? Tak to si poslechněte podcast úspěšných, kde na vás všichni tito hosté čekají. Díky podcastům si můžete Zdenčin pokec poslechnout naprosto všude.

O čem je projekt Zdenčin pokec?
Cílem projektu je hýbat lidmi. Komunikace s lidmi je mou profesí. Jako koučka a trenérka mám možnost slyšet nespočet příběhů, a protože vím, že příběhy táhnou a motivují, hledala jsem tu nejlepší formu, jak tyto inspirující příběhy poslat dál. A tak vznikl projekt Zdenčin pokec, kde si pravidelně zvu hosty, kteří mně i posluchačům prozradí ingredience ke svému úspěchu.

Proč jste zvolila formu podcastů?
Forma podcastů mi připadala nejvhodnější. Velkým plusem u nich je flexibilita v poslechu, protože při nich můžete dělat, co chcete – žehlit, sportovat a podobně.

Jaké lidi do pokecu pozýváte, kde je sháníte?
S mými hosty se buď osobně znám, nebo jsem je potkala, zaujali mě a já je oslovila, třeba na TEDexu. Znáte někoho úspěšného, zajímavého? Klidně mi pošlete tip! V mém pokecu se objevují úspěšní lidé, tedy ti, kteří nějakým způsobem provedli změnu, která kolikrát převrátila jejich život naruby. Lidé, kteří jsou od tohoto okamžiku šťastnější a úspěšnější.

Pro koho jsou podcasty určené?
Podcasty úspěšných jsou určené všem lidičkám, kteří touží po změně, ale chybí jim odvaha, inspirace nebo motivace. Často tito lidé jen potřebují slyšet podobný příběh, aby také vyšlápli svou cestičku úspěchu. Řeknou si: „aha, byl na tom stejně, odhodlal se a dokázal to, tak proč ne já?“.

Proč podcast úspěšných?
Úspěch má mnoho tváří, pro každého znamená něco jiného. Zatímco pro jednoho je to úspěch v podnikání, pro jiného skutečnost, že i přes vlastní handicap může pomáhat druhým a nesedět v koutě. Proto v mém pokecu můžete slyšet spoustu zajímavých lidí s podobnými nebo naopak zcela odlišnými příběhy, všechny ale spojuje jedno – onen úspěch.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz