Zvažujte inovaci svého obchodního modelu? Inspirujte se od úspěšných

Jaké by to bylo, pokud by měl člověk k úvahám o byznys modelu své firmy k dispozici vzory podobných firem v zahraničí? Na tuto otázku můžete získat odpověď již dnes. Služba Business Model Gallery umožňuje vyhledávat v databázi různých světových byznys modelů.

Business Model Gallery je unikátní databází vzorů, oborů a strategií v oblasti byznys modelu. V současné době nabízí pro inspiraci 110 vzorů úspěšných byznysů.

Galerie využívá známého byznys model canvasu, který váš podnik dekompunuje na: klíčové aktivity, klíčová partnerství, poskytovanou hodnotu, klíčové zdroje, vztahy se zákazníky, distribuční kanály, zákaznické segmenty, náklady a zdroje příjmů. U každé z těchto oblastí nabízí řadu možností, jakým způsobem je můžete inovovat.

Aplikace umožňuje v byznys modelech jednoduše vyhledávat a porovnávat je. Model si můžete také vyexportovat pro další použití.

Pokud se chcete inspirovat pro svůj byznys model, nalistujte si stránky Business Model Gallery. Po registraci máte možnost zobrazit 3 modely zdarma dle tématu, oboru či typu společnosti. Za další se platí.

Zdroj: businessmodelgallery.com

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz