Již 17 000 čtenářů poráží prokrastinaci

 Již 17 000 čtenářů poráží prokrastinaci

V červencové recenzi jsme vám přiblížili knihu Petra Ludwiga Konec prokrastinace. Jak se knize daří a co autor chystá před Vánoci?

Kniha Konec prokrastinace zakladatele brněnského GrowJOB institute Petra Ludwiga je na trhu teprve osm měsíců, ale prodalo se již více než 17 000 výtisků. Kniha navíc v současné době vstupuje na trh ve speciální vánoční edici, která obsahuje vedle knihy s podpisem autora také 12 chytrých formulářů (buzer-lístky) na celý rok 2014 a čtyři barevné fixy pro vyplňování těchto buzer-lístků a plánování úkolů a času (todo-all). Speciální edici knihy lze zakoupit pouze na internetu a její množství je limitováno. „Pevně věřím, že tato kniha pomůže jejím budoucím čtenářům vyrovnat se nejen s hektickou předvánoční dobou zvýšením produktivity a snadnějším rozhodováním, ale může také sloužit jako podnět pro některé z jejich novoročních předsevzetí,“ uvedl autor knihy.

Konec prokrastinace? Název knihy napovídá, že se autor snaží bojovat v současné době s velmi rozšířeným jevem, prokrastinací – chorobným odkládáním úkolů a povinností. Kniha je rozdělená do pěti částí. První se věnuje vysvětlení světa prokrastinace, co to je a jak vzniká. Druhá část vyzývá čtenáře ke zvýšení motivace a vytvoření si osobní vize. Následuje soubor nástrojů osobního rozvoje, díky nimž bude čtenář schopen postupně s prokrastinací skoncovat. Poslední dvě části knihy se věnují problematice negativního a neobjektivního přístupu k situacím a věcem kolem nás.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz