CEEBAN přináší další výzvu pro startupisty ve středu Evropy

Vestbee, online platforma, která spojuje investory, fondy rizikového kapitálu a korporace se startupy ze střední a východní Evropy spolu s CEE Business Angels Network, právě zahájila první online regionální soutěž, CEE Startup Challenge. Podnikatelé mohou podat žádost prostřednictvím společnosti Vestbee do 21. května.

„Globální i regionální startupový ekosystém neustále roste. Není možné stihnout všechny události a soutěže, takže jsme se rozhodli posunout výzvu na vyšší level. To startupům i investorům ušetří čas a peníze a získají tak skvělé příležitosti a kontakty, aniž by opustili kancelář, „zdůrazňuje Ewa Chronowska, předseda sítě Business Angels v CEE a zakladatelka Vestbee.

Rychle se rozvíjející startupová ve střední a východní Evropě vede k velké nabídce inovativních nápadů, které přitahují mnoho světových investorů. Stále více regionálních společností plánuje mezinárodní expanzi. A to vyžaduje odpovídající odborné znalosti, kontakty a financování. „Díky tomu, že na jednom místě máme širokou globální síť investorů a partnerů, kteří se zajímají o střední a východní Evropu, můžeme podpořit podnikatele při získávání přeshraničních kontaktů a finančních prostředků velmi účinným způsobem,“ dodává Ewa Chronowska.

Více informací a přihláška na webu akce.

Zdroj: TZ CEEBAN

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz