Food Startup Academy vás naučí dělat byznys v gastronomii

Inkubátor pro food startupy Chefstarter spustil registraci na svůj vzdělávací program pro všechny, kteří chtějí rozjet vlastní byznys v oblasti gastronomie, je první svého druhu v České republice.

Intenzivní dvouměsíční akademii tvoří osm celodenních bloků během sobot v termínu od 2. dubna do 29. května 2016. Ve spolupráci s odborníky z marketingu, financí, práva, hygieny a dalších oblastí jsme připravili sérii přednášek, workshopů a praktických ukázek, které pomůžou účastníkům odstartovat svůj vysněný projekt. Jako mentoři a přednášející s námi spolupracují Marcel Vargaeštók (Chefparade), Michaela Petrová (MAKRO) nebo Bára Rektorová (Sushiqueen).

Pro vstup do akademie je potřeba vyplnit registrační formulář a uhradit startovné 10 990 Kč. Pro individuální přístup k účastníkům jsme kapacitu omezili na 15 lidí. Ti si během dvou měsíců si vytváří své businessové, marketingové a finanční plány, pronikají do legislativy a učí se prezentačním dovednostem. Také se setkají s investory, kterým odprezentují své projekty a budou tak moci získat finanční podporu do začátku svého podnikání.

Více informací najdete na webu projektu.

Zdroj: TZ Chefstarter

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz