Inovovaná služba smsticket.cz usnadňuje nakupování vstupenek

 Inovovaná služba smsticket.cz usnadňuje nakupování vstupenek

Internetový magazín Bandzone.cz spouští zcela nový smsticket.cz. Jedná se o platformu pro prodej vstupenek plnou zajímavých funkcí, které ulehčí život pořadatelům akcí i jejich návštěvníkům.

“Musím smeknout, je to super, celý systém je pěkně přehledný. Líbí se mi hlavně intuitivní editování akcí. Taky oceňuji výplaty tržby ihned po akci, peníze mám na účtu velmi rychle.”
Jan Vávra, Radio Wave Stimul festival

A jak to celé funguje? Promotér prostřednictvím přehledného online rozhraní zahájí jednoduše a v řádu několika málo minut předprodej vstupenek. S využitím vestavěných propagačních nástrojů přímo v administraci předprodeje dá vědět o své právě založené akci mnoha potenciálním návštěvníkům. Ti pak dle nastavení promotéra mohou vstupenky nakupovat buď standardní cestou jako v libovolném e-shopu a nebo odesláním SMS zprávy v jasně definovaném tvaru. Obratem obdrží vstupenku jak do mobilu, tak na e-mail. Při vstupu do klubu pak jen ukáží personálu svoji SMS zprávu s unikátním kódem nebo kód z e-mailu, a mohou se jít bavit! Výhodou online nákupu na smsticket.cz navíc je, že jako jediná síť nabízí i platby prostřednictvím stále populárnější služby PayPal.

Homepage smsticket

Ticketingová síť smsticket funguje třetím rokem a představuje spojení špiček nejen hudební branže – producenta a majitele jednoho z největších hudebních webů v Česku Bandzone.cz Michala Nováka, promotéra a produkčního Oldřicha Brzobohatého, vývojářské společnosti s 20letou tradicí AXIMA a digitální agentury 2fresh. Výsledkem je nejmodernější platforma určená pořadatelům kulturních, ale i obecně společenských akcí, a to bez ohledu na očekávanou návštěvnost.

„Pokaždý, když jsem si musel jít pro lístek do jediného okýnka v Praze, tak abych ho mohl někomu dát třeba jako dárek a nebo jsem platil peníze za doručení e-ticketu jsem snil o tom, že jednou zprovozním síť, kde bude vše jinak. Zároveň jako pořadatel malých rockových akcí jsem roky toužil po rychlém předprodeji, který má smysl spustit i třeba jen pro 50 návštěvníků. I takové akce si zaslouží profi služby a propagaci, říkal jsem si. U velkých sítí jsem se necítil moc pohodlně, spíš se mi zdálo, že jsem jim s tak malou akcí naobtíž. Když mě oslovili Karel s Oldou (spoluzakladatelé smsticket.cz), bylo to něco jako vesmírný znamení. Věděl jsem okamžitě, že to je přesně to, co jsem chtěl už dlouho udělat,“ přibližuje okolnosti vzniku Michal Novák, kytarista kapely the.switch a současný spolumajitel smsticket.

Nová webová aplikace je plná zásadních novinek i drobých detailů:
– ultimátní vzhled, jednoduchý nákup a plně responzivní rozhraní, ať má návštěvník telefon, tablet nebo počítač
– promotér má v rukou intuitivní nástroj a spoustu věcí si samostatně může nastavit a připravit. Vše se ihned projeví na nastavení akce.
– propagační nástroje šité na míru každé akci, které má pořadatel ihned k dispozici; pro větší akce individuální podpora – facebookové kampaně, google kampaně, lepší inzertní podmínky na partnerských webech
– díky chytrému propojení s Facebookem se o propagaci akce starají také samotní návštěvníci. Návštěvníci vidí, na jaké akce si jejich přátelé kupují vstupenky. Na detailu jednotlivé akce, ale také v přehledném návštěvnickém účtu.
– možnost platby prostřednictvím PayPal – nejoblíbenější virtuální peněženky na světě
– vyplacení tržby z akce si určují pořadatelé sami, na účet bude odeslána do druhého dne
odbavení vstupenek probíhá naprosto jednoduše pomocí Android aplikace Smsticket Brána, která je zdarma ke stažení.

Zdroj: TZ Bandzone.cz

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz