Letní kurzy na berlínské umělecké univerzitě pro začínající podnikatele

Fakulta Berlin Career College, která zodpovídá za vývoj kreativních profesionálů při berlínské umělecké škole Berlin University of the Arts, jedné z nejznámějších uměleckých škol na světě, nabízí ideální premiéru pro začínající podnikatele na berlínské scéně svým letním programem kurzů pod názvem ”Mezinárodní letní škola tvůrčího podnikání” (“International Summer School of Creative Entrepreneurship”). Program sponzoruje Evropská Unie a bude probíhat od poloviny července do poloviny října 2014.

Instruktoři, sami tvůrčí profesionálové, kteří působí v Berlíně nebo na něj mají vazby, se podělí o své zkušenosti a budou vyučovat dovednosti v oblastech jako je například tvůrčí podnikání, self marketing, management. Monika Frechová a Dominik Krenzler, zakladatelé agentury Dark Horse Innovation, ukážou účastníkům kurzu jak rychle převést nápad do podoby fungujícího podnikatelského plánu. Ulrike Müllerová a Nicola Turnerová (Londýnský program zaměřený na vedení v kulturní oblasti ) nabídnou účastníkům příležitost aplikovat “soupravu nástrojů pro začínající podnikatele,” který vyvinula britská agentura NESTA, pro sebe a osvojit si podnikatelské dovednosti v
oblasti marketingu a vedení.

Program Mezinárodní letní školy tvůrčího podnikání (International Summer School of Creative Entrepreneurship) kromě toho nabídne workshop v oborech marketing, management a financování umění. Více informací a přihlášku do kurzu najdete na webu projektu.

Zdroj: PROTEXT

Foto: Marion Borriss

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz