Startup CopyVčelka posouvá koncept služby dále

 Startup CopyVčelka posouvá koncept služby dále

CopyVčelka.cz je služba neomezeného copywritingu za měsíční paušál. Kdykoliv potřebujete něco napsat, pošlete nám zadání a my odpovíme s hotovým textem. O projektu jsme psali před dvěma lety. Jakým způsobem se tento startup rozvíjí a jak se mu daří?

Jak se projektu daří?
CopyVčelce se daří dobře. Na začátku května jsme se rozhodli změnit trochu její koncept, abychom vyšli vstříc individuálním požadavkům zákazníků a ještě víc jim pomohli, aby jejich texty splnily stanovené cíle.

Jakým způsobem a proč jste CopyVčelku posunuli dál?
Postupem času jsme zjistili, že každý od CopyVčelky chce trochu něco jiného a dřívější pevné balíčky byly svazující. Dalším problémem bylo to, že lidé často věděli, že potřebují texty vylepšit, ale nevěděli, jak přesně. Proto jsme se rozhodli každému vytvářet nabídku na míru podle toho, co opravdu potřebuje a zapojit do tvorby obsahu i další specialisty, jako obsahového stratéga či marketéra. Klient tak teď získá přístup k profesionálnímu týmu specialistů na texty a obsah.
Spolupráce je navíc teď volnější. Když potřebujete texty, máte připravený náš tým. Pokud nic napsat nechcete, čekáme na vaše zadání, neplatíte za nevyčerpaný balíček, jako to bylo předtím.

Co plánujete dále?
Plánujeme tento nový koncept nabízet a propojovat víc se současnou nabídkou služeb marketingové agentury Včeliště. Doteď byly tyto projekty oddělené, ale nyní chceme, aby CopyVčelka byla prezentací služeb copywritingu Včeliště, ne samostatný produkt. V praxi se totiž činnosti prolínají, takže nemá smysl je oddělovat.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz