MetLife představuje platformu pro technologické inovace v pojišťovnictví

 MetLife představuje platformu pro technologické inovace v pojišťovnictví

Společnost MetLife dnes představila otevřenou globální inovační platformu “collab 3.0 EMEA”, která vyzývá podnikatele v oblasti insurtech k navázání a rozšíření spolupráce s MetLife, aby pomohli společnosti řešit některé z největších inovačních výzev v oblasti pojišťovnictví v Evropě, na Středním východě a v Africe.

MetLife vyzývá podnikatele k zapojení se do soutěže o kontrakt v hodnotě 100 000 amerických dolarů na vývoj řešení v oblastech jako angažovanost zákazníků, prodej a provoz a o možnost otestovat svá řešení v regionu EMEA.

Ve spolupráci s LumenLab, inovačním centrem MetLife v Asii, navazuje “collab 3.0 EMEA” na dva úspěšné programy, které proběhly v Singapuru (2016) a Japonsku (2017) a přilákaly 250 účastníků z 35 různých zemí. Prostřednictvím programu collab MetLife v Asii doposud uzavřel kontrakty v hodnotě více než půl milionu amerických dolarů. Jednalo se o vývoj praktických řešení v oblasti obchodu a zákaznické zkušenosti.

„Pojišťovnictví, stejně jako řada dalších oborů, prochází velkými technologickými změnami, ke kterým my přistupujeme velmi zodpovědně. Transformace odvětví jako takového a transformace způsobu, jakým pracujeme a komunikujeme se zákazníky, jsou pro nás prioritami. Nemůžeme to však dělat sami. Spoluprací s insurtech podnikateli prostřednictvím programů jako je collab se tedy snažíme vybudovat silnější a rozsáhlejší systém pro budoucnost,” uvedl Zia Zaman, CEO LumenLab a vedoucí inovací MetLife v Asii.

Z přihlášených účastníků programu MetLife vybere osm finalistů, kteří budou propojeni se zástupci MetLife EMEA v jednotlivých oblastech inovací – ti jim pomohou s vývojem jejich řešení.

„MetLife je jedním z předních globálních inovátorů a tento program je toho skvělým příkladem. Pracujeme s reálnými obchodními výzvami napříč regionem a ve spolupráci s externími inovátory dáváme dohromady praktická řešení pro náš obchod i zákazníky. Důležitou roli v celém procesu hrají naši zaměstnanci, kteří budou s finalisty projektu úzce spolupracovat,“ vysvětlil Michel Khalaf, prezident MetLife EMEA a U.S. regionů.

Finalisté zároveň dostanou pozvánku zúčastnit se EMEA colab summitu, který se bude konat ve dnech 11. – 12. července 2018 v Londýně. Tam představí svá řešení a na konci summitu bude vyhlášen celkový vítěz.

Přihlašování prostřednictvím collab stránky se právě spustilo a bude otevřené do 20. dubna 2018.

Zdroj: TZ MetLife

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz