Podpořte svého vítěze v dalším kole Social Impact Award

 Podpořte svého vítěze v dalším kole Social Impact Award

Mezinárodní akcelerační program pro mladé, Social Impact Award, vstupuje do své další fáze, a tou je veřejné hlasování, které probíhá od 1. do 27. září na webových stránkách akcelerátoru. Jméno týmu, který získá cenu veřejnosti, stejně jako dalších tří projektů, které obdrží cenu poroty, bude zveřejněno na slavnostním vyhlášení programu 3. října od 19:30 v Impact Hub Praha.

Social Impact Award je akcelerační program pro mladé, jehož cílem je podpořit rozvoj společensky prospěšného podnikání. V letošním roce se do něj v České republice přihlásilo více než 40 týmů, z nichž odborná porota v květnu vybrala 10 projektů, které postoupily do letního akceleračního programu. V něm pracovaly na rozjezdu svého projektu, a to jak díky intenzivnímu vedení ze strany mentora ze společnosti PWC, tak také díky spolupráci s konzultanty z různých oblastí podnikání. Týmy tak měly možnost zdokonalit se ve všech oblastech podnikání, projektovém řízení a dalších oblastech jako marketing, komunikace, byznys, právní aspekty společensky prospěšného podnikání a další.

Závěrečnou fází akceleračního programu je vyhodnocení pokroku jednotlivých projektů a následné vyhlášení tří nejlepších týmů, které odborná porota vybere na základě předem daných kritérií. Ty nejlepší týmy získají finanční hotovost ve výši 2 000 eur, dále pak poukázky od Copy General a členství v síti Impact Hub. Stejně jako vítěz veřejného hlasování získávají také možnost zúčastit se globálního summitu Social Impact Award v srbském Bělehradu, kde se potkají s výherci z ostatních zemí.

O vítězi online hlasování rozhodne veřejnost ve dnech od 1. do 27. září na stránce programu www.socialimpactaward.cz. Každý hlasující má možnost využít své tři body pro označení nejzajímavějších nápadů. Do hlasovacího prostředí se lze přihlásit pomocí facebookového, Google nebo twitterového účtu. Letos může veřejnost vybírat z videí těchto týmů: Centrum terapie autismu, Enlight, Hero Clan, Meetina, Lepší senior, Library of Things, Multifunkční stůl, Nejčr, Osel a Pomáhej efektivně. Veřejnost zároveň může také ohodnotit projekty i z ostatních 17 zemí Evropy a Blízkého východu, kde program Social Impact Award působí.

Vyhlášení nejlepších projektů se uskuteční 3. října v pražském Impact Hubu. Čtyři výherci se zároveň stanou reprezentanty České republiky na mezinárodním setkání účastníků Social Impact Award Global v Bělehradě 1. až 3. listopadu.

Zdroj: TZ SIA

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz