Největší akce o startupových projektech v ČR se blíží

Zajímáte se o startupovou scénu? Chcete si poslechnout to nejlepší? Pak si určitě nenechte ujít červnovou akci Startup Summit. Můžete se zde inspirovat od řady zkušených zahraničních řečníků, startupistů i investorů.

Startup Summit se koná v pražské Lucerně 21.6. 2013. Jedná se již o druhou akci podobného typu, kterou pořádá internetový magazín Tyinternety.cz.

Oproti loňskému ročníku je letos velký důraz kladen na inspiraci ze zahraničí, můžete se proto těšit na řečníky ze Spojených států, Velké Británie, Německa, Polska či Ruska. Nebudou chybět ani investoři ze Silicon Valley. Vedle workshopů například na témata jak získat investora pro svůj projekt nebo jak nakládat s patenty se můžete těšit i na mentoring startupových projektů. Po páteční konferenci slibují organizátoři i víkendový program o networkingu.

Cena prvních 100 vstupenek na akci je zatím stanovena na 2420 Kč. Více informací zatím není k dispozici. Novinky o letošním Startu Summitu můžete sledovat na internetových stránkách akce: http://www.startupsummit.cz/.

Zdroj:

Předposlední týden v červnu si rezervujte na Startup Summit. Bude to jízda!

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz