Potřebujete pro svůj nápad peníze? Inspirujte se na panelové diskuzi

 Potřebujete pro svůj nápad peníze? Inspirujte se na panelové diskuzi

Inovace pro společnost pořádá panelovou diskuzi na téma Jak na investory. Těšit se můžete například na Petra Ocáska z NODE5 nebo zakladatele Vodafone Nápad roku Martina Kešnera. Účast je bezplatná.

Pokud vás zajímá, kde získat prostředky na svůj projekt a další témata kolem financování inovací, neváhejte a doražte na panelovou diskuzi. Těšit se můžete na řadu zajímavých hostů.

Oliver Dlouhý – zakladatel startupů Fulfillment Brno a Skypicker.com. Skypicker.com je celosvětový vyhledávač a prodejce letenek, kde je schopen díky vlastnímu vyspělému technickému řešení vyhledávat nejvýhodnější letecká spojení a cenové nabídky. Společnost patří k nejrychleji rostoucím technologickým firmám v regionu.

Martin Kešner – je spoluzakladatelem Institutu rozvoje podnikání při VŠE a současně je zakladatelem soutěže Vodafone Nápad roku. Nyní pracuje v J&T Ventures na pozici investičního manažera.

Lenka Kučerová – se nadchla pro svět startupů v Silicon Valley, kde 3 roky zastupovala agenturu CzechInvest a Iniciovala státní program CzechAccelerator. Po návratu do Prahy působila v pražských startup akcelerátorech StartupYard a Wayra CEE, kde měla na starosti scouting projektů, akcelerační program, budování komunity a reprezentaci na domácích a mezinárodních akcích. Lenka je součástí několika iniciativ zaměřených na podporu českého startup ekosystému a aktivně rozvíjí podnikavé duše nejen v ČR ale celém regionu CEE.

Petr Ocásek – zakladatel a CEO angelcam.com, který nabízí aplikace pro inteligentní analýzu audia-videa z bezpečnostních kamer. Petr rád spojuje svět startupů a investorů, i světy studentů, univerzit a firem. Proto se podílel na vytváření českého startupového ekosystému, konkrétně StartupYardu a Node5.

Akce se koná 13.5. Více informací a možnost registrace na webu Inovace pro společnost.

Zdroj: Inovaceprospolecnost.cz

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz