Inovativní sedací batohy BAGOBAGO, ideální pomocník na výlety

 Inovativní sedací batohy BAGOBAGO, ideální pomocník na výlety

Nejlepší podnikatelské nápady často vznikají, když jeho autor sám potřeboval řešit nějakou situaci, ale něco mu k tomu chybělo. Podobným způsobem vznikl i sedací baoh BAGOBAGO. A my jsme k němu položili Petrovi Hudečkovi pár otázek.

O čem váš projekt je?
Jsme rodinná firma, která vymyslela a prodává sedací batohy BAGOBAGO. Na první pohled na něm není nic podezřelého, ale když jej prozkoumáte podrobněji, má v sobě elegantně zabudovanou rozkládací stoličku, takže se můžete kdykoliv posadit, aniž by byla stolička vidět.

Kdo se na vývoji batohu podílel?
Železné jádro tvoříme čtyři. Otec a tři bratři. Každý děláme to, v čem jsou naše přednosti.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Vymyslel jej otec, když si nešťastně zlomil nohu. Po dlouhé rehabilitaci se vydal na procházky, aby se znovu naučil chodit. Chůze pro něj byla velmi bolestivá a potřeboval si často odpočinout. Všiml si, že je velký nedostatek míst k sezení a tak ho napadlo, že by bylo super si místo k sezení nosit neustále u sebe.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Určitě začátek vývoje, kdy jsme se snažili přijít na to správné řešení. Dnešnímu batohu předcházelo mnoho prototypů a stále ještě nejsme s vývojem u konce.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Nebojte se, ale nepouštějte se bezhlavě do boje.

Na čem pracujete teď?
Pracujeme na barevných variacích batohu, novém designu, na pohodlnějším sezení a speciální verzi pro užší segment zákazníků. Zatím nechci prozrazovat.

Děkujeme za odpovědi a přejeme, ať se BAGOBAGu bude dařit.

bagobago

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz