TRIZFest: Setkání světových odborníků na inovace v Praze

 TRIZFest: Setkání světových odborníků na inovace v Praze

Světoví odborníci na inovace se sejdou v Praze v rámci mezinárodníkonference TRIZfest. Součástí programu je i představení inovační metodiky TRIZ zdarma.

Akce se koná ve dnech 3.-6.9. v Praze na Novotného lávce 5. Tématem konference bude metoda TRIZ (teorie invenčního řešeníproblémů), která se stává základní metodou úvodních fází inovačního procesu zaměřeného na technické výrobky a procesy.

Metodu TRIZ dnes využívá řada světových firem, jako např. Siemens, General Electric, NASA, Samsung, Microsoft a využívání této metody zvyšuje jejich konkurenceschopnost. Můžete být u toho i vy, když se 3.9. od 9.00 do 13.00 zúčastníte úvodního semináře „Úvod do TRIZ“, který přednesou TRIZ experti zúčastnění na konferenci. Účast na semináři je pro veřejnost zdarma. Při setkání s odborníky můžete získat přehled možností, jak řešit i vaše technické problémy.

Konferenci pořádá MATRIZ – Mezinárodní asociace TRIZ ve spolupráci Českým svazem vynálezců a zlepšovatelů a dalšími institucemi z oboru, IKI a ARID. Více informací a možnost registrace je na webu organizace.

Zdroj: TZ organizace

 

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz