Týden podnikání od ELAI podpoří vaše startupy

 Týden podnikání od ELAI podpoří vaše startupy

Týden podnikání je největší celosvětová událost pro podnikatele, startupy a všechny ty, kteří o vlastním byznysu uvažují. Letos se v České republice koná již potřetí. Inspirujte se zajímavými workshopy od zkušených odborníků.

Posláním akce je globální rozvoj podnikání. V roce 2014 se do Týdne podnikání zapojilo 8 milionů účastníků ve 150 zemích světa. V České republice pořádá Týden podnikání již třetím rokem European Leadership and Academic Institute ( ELAI ). V minulém roce se v rámci akce uskutečnilo 86 událostí napříč regiony s účastí více než 3 000 osob. „Letošním tématem je ,From Survivors to Winners’, neboli jak pouze nepřežívat, ale dramaticky růst,“ vysvětluje výkonný ředitel ELAI Lukáš Sedláček. To však není vůbec lehké, proto se v rámci Týdne podnikání bude konat celá řada vzdělávacích workshopů, přednášek či seminářů určených mladým podnikatelům a všem, kteří přemýšlejí o vlastním podnikání.

Letos se můžete například těšit na setkání se zakladateli úspěšných projektů Leady.cz nebo Imagemetry.com nebo na samotný Summit Týdne podnikání, největší akci pro podnikatele a startupisty v ČR. „Během Summitu proběhne celá řada workshopů s nejinspirativnějšími lidmi českého byznysu. Ty na konferenci doplní domácí i zahraniční řečníci , kteří budou sdílet své rady a zkušenosti,“ připomíná Sedláček.

Týden podnikání probíhá od 16.11. do 22.11. Více informací najdete na webu akce.

Zdroj: TZ organizátora

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz