Akcelerace v Praze – roadshow podpory podnikání

 Akcelerace v Praze – roadshow podpory podnikání

Rozvojové projekty Praha, a.s., realizátor projektu Hlavního města Prahy, připravila v rámci Akcelerace – programu podpory podnikání v hlavním městě Praze letní roadshow po pražských městských částech. Pracovníci Kontaktního centra pro podnikatele tak během léta budou vyjíždět za klienty přímo do městských částí.

Kontaktní centrum pro podnikatele navštíví v rámci své letní roadshow postupně pražské městské části, které se do projektu zapojily, a přiveze tak své služby všem zájemcům přímo do míst jejich podnikání či bydliště. Ti se tak budou moci přijít v určených termínech poradit v otázkách nastartování či rozvoje podnikání. Mohou získat informace například o postupu při zahájení podnikání včetně povinností, které jsou s tímto krokem spojeny. Jakým způsobem získat finanční prostředky na rozvoj podnikání, jaké jsou možnosti dotačních programů na území hlavního města Prahy a budou si moci dojednat termíny pro bezplatné právní či daňové poradenství.

Vybrané výjezdní dny budou spojeny i se zajímavými semináři a workshopy. Realizační tým tak navštíví MČ Praha 7, Zbraslav, Běchovice, Čakovice a další. Více informací na webu Akcelerace.

Zdroj: TZ organizace

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz