Akcuj.cz: Všechny akce z Facebooku pěkně na jednom místě

 Akcuj.cz: Všechny akce z Facebooku pěkně na jednom místě

Stává se vám, že máte volný večer a přemýšlíte kam zajít? Potom Luboš Květ s jeho společníkem vyvinuli aplikaci právě pro vás. Akcuj.cz zobrazuje akce z českého a slovenského Facebooku a umožňuje v nich jednoduše vyhledávat a vybírat.

O čem váš projekt je?

Akcuj představuje místo, kde lidé mohou pohodlně procházet, vyhledávat a následně řadit všechny akce a události na českém a slovenském Facebooku. Vyhledávat lze dle místa, času, názvu a typu události. Následně zobrazené akce lze seřadit dle nejrůznější parametrů: počet učastníku, datum události, poměr muži / ženy, popularita události a další.

Kdo všechno patřil do vašeho týmu?

Na projektu pracujeme dva lidé. Na jedné straně programátor samotného kódu a na straně druhé grafik. Společně jsme pak přemýšleli funkcionalitou celého webu, včetně co největší přidané hodnoty koncovému návštěvníkovi.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?

Celý nápad vnikl ze samotné potřeby podobnou službu využít.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?

Nejtěžší zřejmě bylo dát dohromady veškeré funkční požadavky a vzájemně je propojit. Jsme v týmu sice jen dva, ale komunikace mezi ajtáky bývá často dost složitá, abychom se navzájem pochopili co ten druhý myslí 🙂

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?

Ještě než se do něčeho půstíte a budete tak utápět stahodiny svého času, udělejte si dobrou analýzu situace ve které chcete váš projekt budovat. Popřípadně to probrat s nezávislou osobou, která vám dá na to upřímný názor zvenčí.

Co připravujete pro uživatele teď?

V současné době pracujeme na zlepšení služeb Akcuj, kdy přidáváme funkcionalitu, která umožní návštěvníkům vybrat a uložit jejich oblíbená místa. Následně pak budou moci sledovat události právě těchto míst. A v druhé řadě pracujeme na samotné propagaci webu, která je v současné době velmi důležitá.

Děkujeme za odpovědi a ať se Akcuj.cz daří.

Related post

1 Comment

  • Moc pekna prace. Trosku se obavam, ze vam casem muze podrazit nohy facebook. Zatim sice neumoznuje pohodlne hledani akci, ale bylo by to logicke. Znam tuto funkcionalitu z ruske soc. site vk.com Tam se akce daji hledat velmi pohodlne. Kazdopadne gratuluji k peknemu provedeni!

Leave a Reply

MámNapad.cz