Autostudy.cz pomáhá najít osvědčenou autoškolu

 Autostudy.cz pomáhá najít osvědčenou autoškolu

Na českém trhu se objevil nový portál o autoškolách Prahy a celé ČR, který získal detailní informace o každé společnosti, včetně fotografií vozových parků.


Do dnešních dní se pro výběr místa výuky mohlo využít jen jednoduché katalogy, nebo zkoumat desítky webů autoškol, na kterých se zpravidla nenacházejí ani základní informace. S nesvědomitostí autoškol se setkalo mnoho studentů, a to už v počáteční fázi, kdy se místo do nového auta posadili za volant staršího „vraku“.

Díky Autostudy.cz probíhá výběr plánovaného místa výuky na jiné úrovni než dosud. Uživateli stačí jen zadat místo, kde by chtěl studovat autoškolu a ihned dostane informace o nejbližších autoškolách v okolí požadovaného místa.

Každá autoškola má na portále svůj vlastní profil, kde si můžete prohlédnout vozový park a dozvědět se o skutečných cenách. Těmto detailům je zde věnována speciální pozornost kvůli častému výskytu skrytých poplatků. V katalogu autoškol najdete i další užitečné informace jako například: zda do ceny kurzu patři učebnice, jestli musí student zaplatit za zkoušku zvlášť a nebo jestli je možné platit autoškolu na splátky.

Na portále věnují pozornost i důležitým informacím ohledně studia v autoškole. Autostudy.cz umožňuje dozvědět se, jestli jsou v autoškole moderní řidičské trenažery, jaká je délka kurzu a zda instruktoři jezdí i o víkendu. Uživatelé se mohou sami zapojit do rozvoje portálu. Mají možnost psát reference, dávat hodnocení jednotlivým autoškolám, a pokládat dotazy přímo instruktorům nebo zástupcům konkrétních autoškol on-line na webu.

Katalog autoškol ČR je zcela zdarma a kromě toho ještě umožňuje ušetřit peníze za výuku prostřednictvími speciálních akcí a slev pro studenty, které často nabízejí autoškoly. Kromě toho jsou na portálu i další užitečné věci, jako novinky a články ze světa dopravy a automobilového průmyslu. Žáci autoškol se mohou připravit ke zkouškám zkušebními testy ministerstva dopravy on-line.

Zdroj: PROTEXT

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz