Český startup PixelSquare pomáhá s obrázky ve firmě

 Český startup PixelSquare pomáhá s obrázky ve firmě

Agentura DigitalBrain složená z absolventů zlínské Univerzity Tomáše Bati se zatím specializovala hlavně na tvorbu značek a marketingových strategií. Nyní se rozhodli, že využijí svoje know-how a vytvořili aplikaci PixelSquare, která pomáhá týmům se správou obrázků. Hned první den získali desítky zájemců.

Agentura DigitalBrain složená z absolventů zlínské Univerzity Tomáše Bati se zatím specializovala hlavně na tvorbu značek a marketingových strategií. Nyní se rozhodli, že využijí svoje know-how a vytvořili aplikaci PixelSquare, která pomáhá marketingovým týmům se správou obrázků. Hned první den získali desítky zájemců.

„Při práci pro marketingová oddělení našich klientů jsme zjistili, že mají chaos v obrázcích. Nevěřili byste, kolik lidí zbytečně ztrácí čas hledáním fotek, nebo výměnou mailů se svým grafikem kvůli banálním úpravám. S PixelSqaure najdete obrázky do pár sekund, funguje totiž na principu hromadného tagování, takže prostě napíšete to, co hledáte, a nemusíte přemýšlet, kde je fotka uložená. Hromadně můžete upravit klidně desítky souborů najednou,” představuje aplikaci její CEO Honza Valuštík.

Tvůrcům se letos na jaře podařilo vyhrát soutěž Nejlepší podnikatelský záměr, který jim zajistil první investici. Možná i díky tomu získala chytrá aplikace okamžitě po spuštění desítky zájemců o beta verzi. „Komunikaci se snažíme dělat chytře. Máme omezený rozpočet, takže využíváme efektivní řešení, které jsme úspěšně navrhli pro naše klienty. První zájemce jsme získali bez finanční investice do marketingu. Dokonce i video, které službu představuje, jsme si jednoduše nahráli sami,” dodává Lukáš Krčil, který má na starosti prodej a komunikaci.

Celý projekt vzniká v prostředí zlínského inkubátoru již od ledna. Na úspěchy v České republice chtějí DigitalBrain navázat představením aplikace v zahraničí. Dnešním dnem přecházejí z testování do ostré verze, která je paušálně zpoplatněna na měsíční bázi v několika tarifech. O zákazníky se mladí podnikatelé zřejmě bát nemusí, už dnes totiž mají na kontě první platící uživatele.

Zdroj: TZ organizace

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz