DeliBarry přináší rychlé a levné doručování zásilek

 DeliBarry přináší rychlé a levné doručování zásilek

Mailová korespondence sice postupem času nahrazuje klasické dopisy, jenže zkuste poslat dceři do Velké Británie e-mailem třeba zásilku s nádobím. To samozřejmě nejde, takže musíte sáhnout po starém dobrém balíku. Ten bude pořádně těžký, takže se při jeho doručování prohne listonoš a vy se zase s určitostí prohnete při placení. Tedy pokud se ovšem nerozhodnete zásilku poslat s DeliBarry – novým ryze českým start-upem na doručování zásilek.

Jeho hlavní výhody jsou jasné: rychlost, profesionalita a především vynikající cena. Zkrátka doba, kdy vás každý poslaný balík stál doslova balík, je s DeliBarry minulostí.

S nápadem na rychlou a přitom cenově dostupnou přepravu zásilek i na velké vzdálenosti přišli dva mladí začínající podnikatelé, Robin Holešínský a Martin Janošík. „Obvykle trvá zasílání zásilek do různých koutů světa velmi dlouho, někdy i několik týdnů. Proto jsme začali přemýšlet o tom, že by tak dlouhý interval šel určitě nějak zkrátit. A tak se zrodil nápad na velmi chytré logistické řešení, které spočívá v kombinování služeb různých dopravců. Naše řešení je nejen rychlé a smart, ale díky tomu, že přepravujeme velké množství zásilek, jsme i schopní nabídnout koncovému zákazníkovi tu nejnižší možnou cenu,“ vysvětluje Robin Holešínský.

Právě v ceně a v rychlosti je hlavní kouzlo DeliBarry. Většinou to totiž v obchodě funguje právě naopak – malý odběratel platí vyšší cenu a teprve, když se z něj stane odběratel o něco větší, začne pro něj být cena příznivější. Jenže u DeliBarry nezáleží na tom, jestli jste velká firma, malá firma nebo koncový zákazník, který posílá balík jen o vánocích. Všichni platí stejnou částku, která je mnohdy až o polovinu levnější, než u zavedené konkurence, jako je třeba Česká pošta. I rychlost doručování je obdivuhodná – tuzemské zásilky jsou běžně doručovány do 24 hodin, Evropa v průběhu 48hodin a do zbytku světa zvládnou balíky a dopisy s DeliBarry doletět za neuvěřitelných 72hodin. „V některých případech to ale umíme i rychleji. Už se nám třeba podařilo doručit balíček do USA do druhého dne,“ vyzdvihuje rychlost nabízených služeb druhý otec projektu, Martin Janošík.

Vše, co je třeba i odeslání zásilky udělat, je vyplnit krátký formulář na webu společnosti www.delibarry.com. Tam zákazník také zjistí koncovou cenu, za kterou bude DeliBarry doručovat. Pak už jen stačí provést úhradu prostřednictvím Paypal, bankovního převodu nebo platby kartou. V případě doručování v tuzemsku lze hradit i dobírkou.

Zdroj: TZ DeliBarry

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz