Global Entrepreneurship Week podpoří začínající podnikatele poprvé v ČR

 Global Entrepreneurship Week podpoří začínající podnikatele poprvé v ČR

Největší světová událost věnovaná podpoře podnikání se letos poprvé uskuteční také v České republice. V rámci Global Entrepreneurship Week Czech Republic 2013, konaného ve dnech 18. – 24. 11., proběhne celá řada událostí na podporu podnikání, startupů a inovací v Praze, Brně, Ostravě a dalších českých městech.
Global Entrepreneurship Week (GEW) je největší celosvětovou událostí věnovanou podpoře podnikání. Cílem GEW zde je zvýšit celospolečenskou podporu podnikání, představit podnikání jako životní styl a propagovat méně známe nadějné české startupy a firmy.

Aktivity GEW podporuje celá řada významných osobností. Jmenujme například Baracka Obamu, Billa a Hillary Clinton, prince Charles, Bronislawa Komorowskiho, Ivo Josipoviće či Benjamina Netanjahua, podnikatele a osobnosti byznysu jako je Richard Branson (zakladatel Virgin Group), Muhtar Kent (CEO Coca-Cola), i celebrity jako je Bono Vox nebo Snoop Dogg.

GEW proběhl v roce 2012 ve 131 zemích světa. V roce 2013 bude do iniciativ GEW poprvé v historii zapojena také Česká republika.

V rámci GEW pořádá magazín Mámnápad.cz kurz Jak najít kreativní podnikatelský nápad. Více informací o akcích GEW
najdete na webu organizace.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz