Gold Colostrum, startup, který se snaží dobýt světové Indiegogo

 Gold Colostrum, startup, který se snaží dobýt světové Indiegogo

Staré známé „zlaté české ručičky“ se opět potvrzuje. Startup Gold Colostrum víří vody v Americe.

Startup, který začal někde v roce 2010 se věnuje výrobě výživového doplňku na bázi kozího kolostra. Ten má až zázračné účinky na imunitu. Je vyroben z kozího kolostra, prvního mléka, které produkuje koza bezprostředně (pouze 2 až 6 dní) po narození mláděte. Toto mléko obsahuje neobvykle mnoho životodárných látek, je nabité biologicky aktivními látkami, které bojují proti infekcím, virům a bakteriím. Látky nastartují a udržují imunitní systém ve zdravé kondici.

Tato čistě přírodní látka je velmi účinným a vhodným podpůrným prostředkem při léčbě infekcí, různých alergií, onemocnění srdce a cév, nádorových onemocnění a mnoha dalších zdravotních komplikací, které vznikají jako důsledek nesprávné či oslabené imunity. Zároveň posiluje organismus při únavě, dodává mu energii a urychluje regeneraci sil.

Příběh Gold Colostra se začal, když onemocněla dcera Ladislava Smejkala – Bára, která se dlouhá léta úspěšně věnovala závodnímu plavání a byla u ní diagnostikována plicní plíseň z bazénové vod. Tato nemoc ji však o slibnou kariéru plavkyně téměř připravila. Její otec se s tím nedokázal smířit. Natrefil na doktora MUDr. Radana Gocala, který mu navrhl vyzkoušet kozí kolostrum, se kterým dosahoval výborných výsledků u svých pacientů. Sehnat ho však byl obrovský problém.

,, Sháněl jsem kozí kolostrum různě po farmách a nakonec jsem ho donesl domů v malé zavařovací lahvi Bára užívala kolostrum dvakrát denně a už po čtyřech dnech došlo k výraznému zlepšení jejího stavu. Pravidelné užívání ji vyléčilo a Bára se mohla opět vrátit ke závodnímu plavání, které tak milovala.“

Po této pozitivní zkušenosti se Ladislav Smejkal a MUDr. Radan Gocal spojili, s cílem pomoci a vyléčit co nejvíce lidí na světě. Začali vyrábět špičkový a kvalitní produkt.

Gold Kolostrum se připravuje náročným, ale v současnosti nejšetrnějším způsobem sušením mléka – lyofilizací. Vodu z mléka odstraňujeme při teplotě – 80 ° C, abychom v něm uchovali, co nejvíce aktivních látek. Proto je výroba značně náročná i finančně. Další problémem je počet bio farem, které kolostrum posytují.

Proto se startup Gold Colostrum rozhodl spustit kampaň na americkém crowdfundingovom serveru INDIEGOGO, aby mohly získat finanční prostředky na rozšíření výroby, podporu ekologických kozích farem a distribuci GOLD KOLOSTRUM na celosvětový trh. Hned v první den byl díky svému jedinečnému konceptu zařazeni do výběru na úvodní stránce, kde se drží dosud.

Tento jedinečný český startup můžete podpořit i vy zde a tak dopomoci k modernizaci, zrychlení unikátního a náročného výrobního procesu získávání kozího kolostra a proražení dalšího vynikajícího českého produktu do světa.

Zdroj: PR článek

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz