Nejinovativnější světová banka vyhlášena

 Nejinovativnější světová banka vyhlášena

U příležitosti udělování cen BAI Banking Innovation Awards 2014, což jsou ceny pro nejlepší světové bankovní inovátory, získala banka DenizBank cenu „Nejinovativnější banka roku“. Tuto cenu každoročně udělují organizace BAI a ABA, které patří mezi nejprestižnější světové organizace v oblasti bankovnictví a finančnictví. S čím DenizBank zabodovala?

Do soutěže se zapojilo 105 finančních institucí, které přihlásily více než 220 projektů. Banka DenizBank byla jedinou finanční institucí, která zastupovala Turecko ve finále s 5 inovativními projekty, ve 3 různých kategoriích.

Banka DenizBank se do finále dostala s 5 aplikacemi ve 3 kategoriích, přičemž většina aplikací jsou vůbec „prvními aplikacemi svého druhu na světě“. DenizBank získala první cenu za inovace v kategorii Vylepšování interních procesů, díky aplikaci Inter-Collect, která zvyšuje spokojenost zákazníků. Navíc, díky službě fastPay a ostatním inovativním produktům získala banka DenizBank ocenění „Nejinovativnější banka roku 2014 (Most InnovativeBank of the Year)“.

Do vyřazovacího finále se dostalo 22 projektů 13 bank, v 5 kategoriích. Banka DenizBank se dostala do finále v kategoriích „Inovace v oblasti produktů a služeb“, „Inovace prodejních kanálů“ a „Inovace v oblasti zlepšování interních procesů“.

– Inovace produktů a služeb: Hands-free platební systém FastPay
– Inovace prodejních kanálů: Mobilní peněženka FastPay
– Inovace prodejních kanálů: Sociální péče o zákazníka
– Inovace v oblasti zlepšování interních procesů: Aplikace Inter-Collect, která zvyšuje spokojenost zákazníků
– Inovace v oblasti zlepšování interních procesů: Programy Inter-Dashboard

Hakan Ateş :“Inovace je pevně zakořeněna v DNA naší instituce“

Hakan Ateş, prezident a generální ředitel banky DenizBank, k udělení ocenění poznamenal: „Je pro nás velká čest, jako pro jedinou banku zastupující Turecko na této významné akci, že jsme byli globálním bankovním průmyslem oceněni za inovace a stali jsme se „Nejinovativnější bankou roku“ pro rok 2014. DenizBank přikládá velkou důležitost změně poskytování bankovních služeb v souvislosti s novými digitálními a mobilními technologiemi. V duchu této strategie jsme v dlouhodobém měřítku nastoupili cestu k digitálnímu světu, zakomponovali inovace do naší DNA a utvářeli naše aktivity s vizí, abychom se stali jedničkou v oblasti digitální transformace. V tomto maratónu pro nás neexistuje cílová páska a inovace považujeme za nastoupenou trvalou cestu. To, že byla naše vize oceněna v takto prestižní soutěži, je pro nás další motivací. Rád bych využil této příležitosti a poděkoval všem svým kolegům, kteří přispěli k získání těchto mezinárodních ocenění.“

Zdroj: PROTEXT

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz