Představujeme Kartoons, český designový nábytek a doplňky z kartonu

Společnost Kartoons se zabývá, jak už název vypovídá, kartonem. Ale nejedná se o žádnou společnost nabízející papírenské a kancelářské zboží, ale nábytek. Oproti klasickým materiálům je ekologický a plně recyklovatelný. Pusťte se do netradičního zařízení vašeho domova.

O čem Váš projekt je?

Kartoons je mladá, česká společnost zabývající se výrobou designového a ekologického nábytku. V současnosti se pod Kartoons skrývají bytové doplňky, nábytek a osvětlení. Kromě stálého sortimentu je důležitou součástí značky i zakázková výroba.

Kdo všechno patřil do Vašeho týmu?

Nyní jsme v týmu čtyři. Základní jádro tvořím já s kolegou Michalem. Společně vyvíjíme nové produkty a navrhujeme zakázky. Sociální sítě a marketing má na starost Lenka a ve výrobě nám pomáhá kamarád Nikola.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?

Při studiu na ČVUT. Pravidelně zde probíhala soutěž „Hala roku“, kde se stavěly konstrukce z různých materiálů a následně zatěžovaly závažím, než praskly. Část konstrukcí byla navržena právě z kartonu a zde bylo krásně vidět, jak je karton překvapivě pevný materiál.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?

Důležité je věřit svému nápadu. Připravit se, že začátky nebudou lehké, a hlavně mít správný zápal a odhodlání.

Na čem pracujete teď?

Momentálně máme rozpracováno více zakázek. V poslední době nás začínají zákazníci hodně vyhledávat s poptávkou krabiček na různé výrobky. Nyní navrhujeme například obal na pivní set pro minipivovar či dárkový box na prémiovou kávu. Zajímavou zakázkou bude také návrh stánku pro výrobce motorek, který právě začínáme rozpracovávat.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz