Pošlete nápad do soutězě Geniální vynálezy a vyhrajte peníze

 Pošlete nápad do soutězě Geniální vynálezy a vyhrajte peníze

Televizní kanál Viasat Explore spustil ve spolupráci s UPC Česká republika a časopisy Svět na dlani a 21. století, projekt Geniální vynálezy. Ten je určený široké veřejnosti a na úspěšné účastníky čeká zajímavá finanční odměna. Cílem společensky prospěšného projektu je nalézt a finančně odměnit nejzajímavější nápady, vynálezy či zlepšováky a umožnit tak jejich autorům dokončení nebo přímo jeho uvedení na trh.

Televizní kanál Viasat Explore připravil projekt Geniální vynálezy v souvislosti s uvedením stejnojmenného dokumentárního seriálu, který pojednává o tom, jak se věci, původně určené pro armádu, dostaly do našeho každodenního života. Cílem projektu je oslovit všechny kutily, amatérské vynálezce i další lidi se zajímavými nápady a přimět je k prezentaci svých projektů za účelem získání zajímavé finanční odměny.

Své nápady a vynálezy mohou autoři přihlašovat na stránkách projektu v termínu od 16. září do 30. října 2015. V jednoduchém formuláři autor popíše projekt, zdůvodní, proč je ojedinělý a měl by přiložit také technickou nebo obrazovou dokumentaci. Přihlášená díla budou posouzena komisí složenou ze zástupců partnerů projektu a 16. listopadu 2015 budou vyhlášeny a oceněny zajímavější nápady.

Autoři mohou své nápady a vynálezy přihlašovat zcela zdarma, a to až do 30. října letošního roku na stránkách projektu.

Zdroj: PROTEXT

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz