Představujeme startup Rozběhnito.cz: Portál pro všechny běžce

 Představujeme startup Rozběhnito.cz: Portál pro všechny běžce

Jak vyplývá z motta na webové stránce projektu „Nedokážeme si představit žít a neběhat!“. Celý tento startup je tal zaměřen na komunity běžců a vše, co je může zajímat. A jak nám prozradil Michal Ouřada v rozhovoru, pro nadšence je chystána novinka, která určitě potěší.

O čem Váš projekt je?

Rozběhnito.cz je především o pozitivním a sportovním přístupu k životu. Motivuje lidi k pohybu, běhu a také vytváří komunitu běžců.

Kdo všechno patřil do Vašeho týmu?

Projekt jsme zakládali s kamarádem Pavlem Jestřábem, který aktuálně pracuje na svém sólo projektu. Dost nám pomohl i Roman Daněk z Brna a Martin Rejsek z Chebu. Nyní se postupně na nás nabalují další redaktoři, kteří umí v článku skvěle popsat mnoho běžeckých zážitků i každodenní běžecká úskalí. Některé i sami oslovujeme. Především blogery běžeckých blogů.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?

Jednou jsme se s Pavlem sešli po delší době a on se mi pochlubil se svým motivačním videem, které připravoval. Když zjistil, že také dost aktivně běhám, napadlo ho spojit síly. Po čase jsme založili motivační web pro běžce Rozběhnito.cz. Pája natočil skvělé motivační video a celé to v podstatě tímto odstartoval.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?

Skloubit vše se studiem a s osobním časem, oba jsme totiž studovali a bydleli jinde. Dalším oříškem bylo domluvit se po internetu na správné verzi nápadů. Komunikace byla mnohdy opravdu složitá a nakonec to byl i jeden z důvodů, proč si Pája založil svůj vlastní projekt.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?

Pokud se na nápadů podílí více lidí, tak hlavně komunikovat. Opravdu o všem. A makat, makat, makat. Nenechat projekt usnout.

Na čem pracujete teď?

Po částečném odchodu Páji bylo složité projekt znovu rozběhnout. Naštěstí se po čase podařilo sehnat opravdu kvalitní redaktory a nadšence, kteří pro nás píšou. Velkou novinkou bude projekt runmaps.eu. Půjde o termínovku evropských běžeckých akcí. Více si zatím nechám pro sebe.

Děkujeme za odpovědi a přejeme, ať se vašemu projektu daří.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz