Představujeme startup SYN v pohybu, designové oblečení nejen pro olympioniky

Přijde vám konvenční oblečení na sport nudné? Pak by vás mohlo zaujmout funkční oblečení od Syn v pohybu. Jedná se o speciální českou kolekci pro různé sportovní aktivity. Na otázky k projektu odpovídal celý tým SYNa v pohybu.

O čem váš projekt je?
Vytváříme funkční designové oblečení pro různé sportovní aktivity. Klademe důraz na individuální design, funkční materiály, netradiční střihové řešení a především českou výrobu. Celý proces vzniku produktu od potisku po finální zpracování je zajišťován pouze v ryze českých dílnách. Rovněž všechny vzory jsou navrhovány ve spolupráci s předními českými grafickými designéry. Jedinečnost, funkčnost a originalita jsou tak zaručeny.

Kdo se na projektu podílel?
Designérka Kristina Synek a spoluzakladatelé Petra Šubrtová a Břéťa Stromko. A nesmíme zapomenout ani na Vendulu Frintovou – naši ambasadorku, nejlepší českou triatlonistku a trojnásobnou olympioničku. Každopádně do širšího týmu pak patří všichni, kdo se rádi hýbou a ocení originální český design.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Všichni sportujeme a sportovní oblečení nám přišlo vcelku nudné, zvláště v Čechách. V zimě 2015 se pak shodou okolností na horách sešly Kristina s Petrou. Kristina již v té době měla pro sebe vyrobené sportovní legíny v jedinečném designu, po kterých se všichni na Jizerské magistrále ohlíželi. To byl takový prvotní impuls a zároveň potvrzení myšlenky, že je i v Čechách prostor pro designové sportovní oblečení.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Najít kvalitní a flexibilní dodavatele a zajistit plynulou výrobu. Vše se snažíme udržet v Čechách.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Dělat to, co je baví. Najít si skvělý tým. A hodně se hýbat!

Na čem pracujete teď?
Na vývoji kolekcí designového oblečení na míru pro sportovní týmy.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz