SAP ocení kreativní přístupy v personalistice

 SAP ocení kreativní přístupy v personalistice

Společnost SAP SE odstartovala HR Transformation Challenge, inovativní soutěž pro HR profesionály z regionu střední a východní Evropy organizovanou pod záštitou SAP SuccessFactors, lídra v oblasti řízení lidského kapitálu (HCM) a předního výrobce softwaru pro talent management, HR procesy a analytiku. HR Transformation Challenge je určena organizacím a jednotlivcům z regionu CEE, kteří vyvinuli a implementovali nové a kreativní přístupy v oblasti lidských zdrojů vedoucí ke zlepšení podnikání.

„Cílem HR Transformation Challenge je nalézt inovativní přístupy v kritických oblastech oboru HR, rozvíjet talenty a podpořit průkopnické přístupy k překonávání problémů náboru,“ řekl Damon O‘Neill, Talent Management Evangelist ve společnosti SAP, a dodal: „v SAP máme nadšení pro sílu HR a lidí, ti jsou podle nás tím nejcennějším zdrojem. Zaměstnanci pracující ve společnostech, které úspěšně prošly digitální transformací, jsou obecně spokojenější. I to je důvod, proč našim zákazníkům pomáháme na jejich cestě za digitalizací.“

Proč se zúčastnit soutěže HR Transformation Challenge?

Soutěžící, kteří přihlásí své nejlepší HR projekty, iniciativy s pozitivním obchodním dopadem a příběhy úspěšné digitální transformace do 30. září, mohou vyhrát ceny, jež rozvinou jejich profesionální vědomosti a uznání mezi kolegy z oboru v regionu. Spolu s prezentací na portálech SimpleTalent v celém regionu CEE i prostřednictvím dalších komunikačních kanálů SAP a SuccessConnect a s účastí na workshopech vedených specialisty z SAP získají čtyři finalisté po dvou vstupenkách na SuccessConnect ve Vídni. Součástí přední regionální HR konference, která proběhne 28. – 29. listopadu, budou sekce zaměřené na digitální transformaci, měření návratnosti investic (ROI), zjednodušení HR procesů, angažovanost zaměstnanců, zvýšení atraktivity pro potenciální zaměstnance, nábor, rozvoj zaměstnanců a další témata z oblasti HR. Finalisté mohou dále vyhrát hlavní cenu, kterou je setkání s Koen Gonnissen, bývalou koučkou Kim Clijsters, pedagožkou na INSEAD, jedné z předních světových obchodních škol, a mezinárodně uznávanou trenérkou vedoucích manažerů. Setkání a tréninku se mohou zúčastnit všichni členové vítězného týmu i jejich kolegové. Vítěz hlavní ceny HR Transformation Challenge bude oznámen na SuccessConnect ve Vídni.

Přihlášky a vyhodnocení soutěže

Během přihlašovacího procesu zařadí soutěžící svůj projekt do jedné ze čtyř kategorií – HR transformace, vývoj a růst zaměstnanců, vzdělávací iniciativy s pozitivním obchodním dopadem a nábor talentů. Přihlášky vyhodnotí porota složená z expertů, jako jsou Ernesto Marinelli, senior viceprezident a HR ředitel SAP pro region EMEA a MEE; Tim Ringo, regionální viceprezident SAP SuccessFactors pro region EMEA a MEE; Zdravka Demeter Bubalo, HR viceprezidentka maďarské MOL Group, a Andrea Di Pietro, generální ředitel společnosti Accenture. Mezi hodnotící kritéria patří inovační a kreativní přístup, prokazatelný pozitivní obchodní dopad přímo související s iniciativou a obtížnost a význam daného problému.

Účastníci mohou podávat přihlášky online do 30. září 2016.

Zdroj: TZ SAP

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz