TajnýDárek.cz: Překvapte dárkem své přátele

 TajnýDárek.cz: Překvapte dárkem své přátele

Projekt Tajný dárek je originální dárková služba v České republice. Jedná se o zásilkovou dárkovou službu, která na základě Vaší objednávky doručí utajený dárek na zadanou adresu do České či Slovenské republiky. Přečtěte si krátký rozhovor s jeho autorem Filipem Mayerem.

O čem Váš projekt přesněji je?
Hlavní myšlenkou je posílání náhodných dárků na Vámi požadovanou adresu. Můžete si zvolit, jestli dárek bude poslán anonymně portálem nebo Vašim jménem. Další zajímavostí je, že dárkem můžete obdarovat i sami sebe. Zvolit si můžete i další podrobnosti.
Pokud chcete obdarovat kamaráda, svou lásku, nebo někoho potěšit jen tak, podívejte se na naše stránky.

Kdo všechno patřil do Vašeho týmu?
O tajném dárku jsem nejdříve začal mluvit s přáteli a v Klubu podnikatelů, pak jsem od nich dostal nabídky na spolupráci. Nakonec jsem přijal do týmu kamaráda, který mi tvořil stránky. Stránky jsme nedodělali a musel jsem začínat od nuly. I tak mu děkuji za spolupráci, stejně jako ostatním lidem, co se podíleli na projektu.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Jsem člověk, který pořád přemýšlí o novinkách a nových nápadech. Inspirace na tenhle projekt částečně pochází z USA, já myšlenku přetransformoval do českého prostředí. Věřím, že se TajnyDarek.cz uchytí.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Jednoznačně tvorba stránek. Na dlouho jsem se zasekl při tvorbě formulářů a nemohl jsem se dostat dále. Problém mi vyřešil velmi schopný spolužák z VŠE. Děkuji. Jinak jsem si téměř všechno zařídil a oběhal sám. Projekt byl a je dost časově náročný.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Přestaňte sakra o svém nápadu mluvit, vrhněte se na jeho tvorbu! Nemáte stránky? Vytvořte si je. Nemáte peníze? Začněte bez nich. Nemáte disciplínu? Vykašlete se na projekt a podnikání.

Na čem pracujete teď?
Momentálně se naplno věnuji tomuto projektu. Dále s mým business partnerem vytváříme projekt sdílené ekonomiky, ale to je běh na dlouhou trať s plno překážkami. Věřím, že dopadne úspěšně.

Děkujeme za odpovědi a ať se projektu daří.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz