Využijte dalšího ročníku Laboratoře Nadace Vodafone

 Využijte dalšího ročníku Laboratoře Nadace Vodafone

Máte nápad, jak využít technologie pro pozitivní změny ve společnosti, a nevíte, kde začít? Nebo na takovém projektu už pracujete, ale dostali jste se do slepé uličky? Pak můžete svůj projekt nastartovat v Laboratoři Nadace Vodafone. Je to program určený neziskovým organizacím a sociálním podnikům, které pomocí technologií pomáhají řešit společenské a environmentální problémy a mají ambici získat řádově tisíce uživatelů.

Díky sérii workshopů, mentorům, financím ve výši 50 000 Kč a experimentům postavených na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, můžete svůj projekt otestovat a upravit dřív, než do něj vložíte spoustu energie, času a peněz.

Znáte Rekola nebo BlindShell? Projekt sdílení kol ve městě se rozjel raketovým tempem také díky účasti v Laboratoři Nadace Vodafone a následně zvítězil v soutěži pro studenty Social Impact Award 2014. Aplikace BlindShell, která usnadňuje život nevidomým lidem, vyhrála ocenění Vodafone Nápad roku 2014. A projekty, které projdou Laboratoří, se mohou následně ucházet o řádově vyšší finanční podporu přesahující 1 milion Kč v rámci programu Technologie pro společnost.

Se svými nápady se můžete hlásit do 9. 9. 2014 (včetně). Přihlášku, kritéria a příklady pro inspiraci najdete na webu Laboratoře Nadace Vodafone. Pokud si nejste jistí, zda váš projekt splňuje kritéria, můžete svůj záměr nejprve zkonzultovat s organizátory.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz