Brněnský startup Investiční aukce získal podílníka CVC Informační systémy

 Brněnský startup Investiční aukce získal podílníka CVC Informační systémy

Koncem letošního listopadu došlo k majetkovému spojení brněnské společnosti CCV Informační systémy a startupu Investiční aukce, o kterém jsme vás již informovali. Ty odprodaly svůj 10% podíl s opcí prvně zmíněné společnosti. Jednatel Investičních aukcí předpokládá růst financovaných faktur v částce až 200 milionů každý měsíc. Cílem je expanze na zahraniční trhy, především v Německu a v Polsku.

Obě zmiňované společnosti začaly spolupracovat už před rokem. A to zavedením služby Instantní platba, jenž je součástí systému Orion EDI společnosti CCV Informační systémy. Platba umožňuje svým uživatelům získat ihned chybějící finance z placených faktur a umožňuje optimalizovat míru a čas financování. Digitalizovaný faktoring, díky němuž odpadá papírová administrace a splatnost faktur je zkrácena na několik málo dní, je orientován především na malé a střední podniky , jenž nemají dostatek vlastních prostředků.

Online faktury jsou nabízeny na portálu www.investicniaukce.cz, kde se o ně utkají investoři v online aukci. Podniky tak čeká nejvýhodnější finanční nabídka a investor získá úrok za poskytnutí financí. Není se čeho bát, činnost je zabezpečena licencí ČNB.

Zdroj: TZ organizace

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz