Přihlašte svůj nápad do šestého ročníku Social Impact Award

 Přihlašte svůj nápad do šestého ročníku Social Impact Award

V našem magazínu se setkáváte s rozhovory s úspěšnými sociálními inovátory jako byli Czechitas, Rekola, Koala Phone nebo NáZNAK. Chcete se přidat mezi ně? Využijte další příležitosti a přihlašte se do 6. Ročníku SIA.

Letošní ročník Social Impact Award přináší řadu novinek. Poprvé se do něj mohou hlásit všichni mladí lidé ve věku 15–30 let, kteří chtějí realizovat svůj nápad s pozitivním společenským dopadem, oproti předchozím letům tak účastníci nemusí být studenty vysokých nebo vyšších odborných škol. Zároveň letos poprvé do ČR zavítá tým i z jiné soutěžní země, v dubnu bude svoji činnost prezentovat na odborných workshopech jeden z vítězných týmů Makedonie.

Patronkou tohoto ročníku se stala ikona online marketingu Pavlína Louženská, jejímž velkým přáním je „aby účastníci tohoto ročníku, jako představitelé generace Y, na konci tohoto běhu dokázali všem, co tvrdí, že neumí tvrdě makat ….že opak je pravdou. Že právě jim na světě kolem nich záleží, nebojí se zvednout z gauče a jít měnit svět k lepšímu.“

Social Impact Award, největší akcelerační program pro mladé, trvá 7 měsíců a zahajuje jej roadshow vzdělávacích workshopů. Ta startuje na začátku března a až do konce dubna bude probíhat po celé České republice. Účastníci si během jednotlivých setkání mohou vyzkoušet metody Human Centered Designu, emočních map, plánování, PR a marketingu. Mohou tak získat cenné zkušenosti, které jim pomohou při vyplňování přihlášky a následné prezentaci před porotou.

Přihlášky je možné podávat až do 30. dubna 2017. Odborná porota posléze vybere 10 nejlepších projektů. Desítka finalistů od konce června nastoupí do akceleračního programu, ve kterém na ni čekají dva měsíce intenzivní práce na projektu.

Nejlepší týmy akcelerátoru získají hlavní výhru, finanční odměnu ve výši 2 000 EUR, poukázky od Copy General a členství v síti Impact Hub. Tyto týmy jsou také reprezentanty České republiky na mezinárodním setkání účastníků Social Impact Award Global, které se letos bude konat v Bělehradu.

Zdroj: TZ SIA

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz